Kosmické poselství Tattvy

7. července 2006 v 19:30 |  DRUHY MAGIE
Kosmické poselství Tattvy

Nemůžete z místa a problémy se na vás jen hrnou? Zapřáhněte do svého vědomí vesmírnou energii!
hl
Je to jen pár dní, co jsme seděly s kamarádkou na kávě, chichotaly se příhodám, které jsme zažily, a chtěly si objednat něco malého na smlsnutí. Jenomže v tu chvíli Lenka - v poslední době mimořádně úspěšná podnikatelka a prudce elegantní žena - vylovila z kabelky malou kartičku s jakousi barevnou ruletkou. Lenka mi hned začala popisovat zázračnou věcičku, která jí změnila život.

Všechno má svůj čas

Celý náš životní tanec v kosmickém rytmu Tattev se dá shrnout do jedné prosté rady: chcete-li proplouvat životem jako úspěšná a energická žena, zvolte si pro každou činnost ten správný okamžik. Tattvy - a je jich dohromady pět - vnášejí do našeho života svou barvu, chuť a výrazně ho ovlivňují svým kladným nebo záporným působením. Tattvy jsou vlastně střídající se čtyřiadvacetiminutové intervaly, v nichž na nás kosmické záření působí různými způsoby. Každá z Tattev podporuje jinou činnost a pro určité činnosti může být naopak nebezpečná. Možná se vám to celé zdá až podezřele jednoduché - i já jsem měla podobný pocit. Jenomže Lenka zhubla během dvou měsíců pět kilo...

Záření z kosmu
Už před mnoha tisíci lety lidé zaznamenali - a v minulém století to také vědecky dokázali -, že na naši planetu dopadá pět druhů kosmických sil - takzvaných Tattev. Ty se neustále pravidelně střídají a na jejich pořadí se nic nemění. Jdou za sebou v následujícím pořadí: Ákáša, Váju, Tejas (tedžas), Prithivi a Apas. První Tattva - Ákáša - začíná působit každý den od okamžiku, kdy se Slunce ráno objeví nad obzorem (za letního času musíme odečíst hodinu).
Každý den tedy začíná při probuzení slunce vládou Ákáši, která trvá přesně 24 minut. Po jejich uplynutí začíná působit Tattva Váju, a tak se rovnoměrně vystřídá celá pětice kosmických sil. Pak začíná celý cyklus znovu a znovu.
A jak se v působení Tattev vyznat? Buď si ráno sama propočítáte tattvické cykly na celý den, anebo si koupíte kartičku pro jejich určování v nejbližším obchodě s ezoterickými pomůckami. Její otočný papírový ciferník nastavte šipkou na přesný čas východu slunce daného dne a tattvické hodiny přesně ukážou, kdy je která Tattva u moci.

Pozor! Tattvy vás mohou spoutat...
Zdánlivě prostá orientace v tattvickém časoprostoru má ale svá zrádná úskalí. Tak jako je snadné ji využít ve svůj prospěch, hrozí všem jejím uživatelkám, že propadnou tattvické závislosti. Její obětí se stala i Lenčina sestra Marcela - šestadvacetiletá studentka, která kouzlu Tattev úplně propadla. Přehazovala si podle nich zkoušky, řídila schůzky i sex s přítelem, čas jídla, pití, zábavy i učení. Její život se rozdělil na čtyřiadvacetiminutové cykly, a kdyby ji Lenka včas nezastavila, snad by z Tattev úplně zešílela...

Ákáša: První Tattvou v pořadí je Ákáša. Její působení na člověka je nepříznivé. Je Tattvou neúspěchu, ztrát, neštěstí a smrti. Zesiluje pocity strachu a stresu. Během Ákáši raději nic nejezte ani nepijte, nic si neplánujte a nic důležitého nepodnikejte. V bouřlivém shonu jednadvacátého století není často možné odložit důležitou pracovní schůzku, buďte při ní ale dvojnásob pozorná. V Ákáše totiž dochází k závažným a nenapravitelným chybám. Pokud se vám právě nechce do vášnivého sexu a sama se divíte, jak je to možné, můžete vzít jed na to, že se nad vámi právě vznáší zlá kosmická síla Ákáša.

Váju: U této Tattvy převažují nepříznivé vlivy. Je pro ni typický pohyb a změna místa. Při rozhovorech dávejte pozor na lži a pomluvy. Snadněji než obvykle vám také ujede nějaké to vulgárnější slovo - Váju je Tattva těch nejdivočejších hádek a nejsprostších nadávek, intrik, podvodů a lstí. Úrodnou půdu nachází závist a pomstychtivost. Opatrná byste měla být i na nebezpečí napadení a okradení. Svá pozitiva má Váju v odolnosti vůči únavě. Její nástup pocítíte jako náhlé osvěžení a překonání ospalosti. Je také mimořádně příznivá pro zahájení cest a stěhování.

Tejas: Je nositelkou nadšení, energie a prudkých zvratů. Člověk se hůře kontroluje a má sklon k unáhlenému jednání. Pokud vám přítel udělá žárlivou scénu nebo budete mít k něčemu obdobnému nutkání vy, určitě se nacházíte v Tejasu. Ovládnete-li však sebe - a tím i nepříznivé působení sil -, přispěje tato Tattva ke koncentraci a růstu vaší energie. V tomto čtyřiadvacetiminutovém cyklu se proto vrhněte na krátkodobé, ale velmi vysoké pracovní vypětí. Baculky prahnoucí po štíhlejší postavě by měly jíst výhradně v této Tattvě! Bez speciálních kúr, diet a urputného cvičení zhubnou a budou vypadat mladší.

Prithivi:
Prithivi je jednou ze dvou blahodárných Tattev. Chcete-li, aby vás jídlo jaksepatří posilnilo, jezte právě teď. Vaše tělo zužitkuje vitaminy na sto procent. Budete-li nemocná a pocítíte-li z ničeho nic náhle úlevu, buďte si jistá, že ji má na svědomí Prithivi. Prithivi je Tattvou štěstí a radosti. Přeje přátelství, spravedlnosti, veselí, smíchu a úspěchu. I Prithivi má ale své zápory, jakkoli jsou to povětšinou plody, které právě proto, že jsou zakázané, chutnají nejlépe. Jedná se totiž o čtyřiadvacet minut tělesného požitkářství, a to jak v jídle, tak v sexu.

Apas: Nedivte se svým hysterickým reakcím, výkyvům nálad a choutkám na přejídání - nacházíte se v Apasu. Všechny divoké večírky a party, které zahájíte v této pozitivní Tattvě, končí většinou nezřízeným pitím. Apas je časem bohatství a blahobytu. Tattva Apas také úzce souvisí se sexem. Chcete-li dostat dlouho vyhlídnutý sexuální objekt do svých spárů, využijte právě Apas. Lidé jsou během něj výrazně něžnější náruživější, dychtivější a vášnivější.
Propůjčeno z Stratosfery.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Safíra Safíra | Web | 7. července 2006 v 21:10 | Reagovat

S tím úvodem ses trefil....:-)

2 mazy mazy | E-mail | 20. dubna 2007 v 11:16 | Reagovat

Pouzivam tattvicku astrologiu od Roberta Noveho, ten vsak ako prvu tattvu od vychodu dava vzduch, co je dost podstatny rozdiel

3 ......................POMOC...................... ......................POMOC...................... | 4. července 2008 v 9:43 | Reagovat

prosím vás potřebuju pomoct

!

chchi se naučit převtělování do osob

!

můj email= hello.black@email.cz

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama