Očistná Koupel 2.

19. dubna 2006 v 17:34 |  KOUZLA
Tato koupel dokáže odstranit tělo i duši příznaků souvisejcích s uřknutím.Ale tato koupel také odstraní bolesti hlavy,napětí,horečku,nechut k životu,celkovou slabost,pozdvihne náladu a stimuluje charakter.Takové koupele vytvářejí okolo těla neviditelný ochraný kruh.
Přísady do koupele-Květ heřmánku(50g na půl litru vody)přeslička(25g na jeden litr vody,lžíce soli.
Postup přípravy koupele-do vany s teplou přidáme nejprve heřmánkový zápar,po třech minutách přidáme přesličkoví zápar.Sůl do koupeli dáme po jedné minutě.
Doporučený čas koupele-Po západu slunce.
Délka koupele-20 minut.Tato koupel by se měla opakovat ještě v následujcích dvou dnech!!
z časopisu-Spirit
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 lama lama | 26. listopadu 2006 v 16:42 | Reagovat

Já to skusila a jsem zdravá jako rybička:-)

2 Sufes Sufes | 14. ledna 2007 v 19:35 | Reagovat

a vejde se do ty vany vubec nejaka voda, kdyz je tam tolik toho hermanku??? a kde tolik hermanku sezenu???

3 Kittie Corps Kittie Corps | E-mail | 30. ledna 2007 v 13:21 | Reagovat

Ještě aby ne jsem dcera čarodějnice a o tomhle vím docela dost a mamina se vždy koupe v přesličce když na ni leze nějaká negativní energie a jako docela válí!!!

4 amour amour | E-mail | 31. ledna 2007 v 11:40 | Reagovat

Já sem ještě nic podobného nezkoušela.Teda jenu ale nepodařilo se mi to.A pokaždé když sem se na to připravovala tak sem dostala hrozný strach.

5 JÁ. JÁ. | 19. února 2007 v 12:12 | Reagovat

Jo, funguje to!

6 jely jely | 25. dubna 2007 v 18:10 | Reagovat

nevím jak to je duševně ale fyzicky se potom  cítíte skvěle (ale nechtělo se mi to uklízet  všude samý heřmánek :)

7 liaa liaa | 7. října 2007 v 14:40 | Reagovat

som zo slovenska a neviem ako sa povie po slovensky ta preslicka prosiim pomozte mi chcem  ten kupel urobit a kolko toho harmanceka potrebujem??

8 !!!!!!!! UPOZORNĚNÍ ČLÁNEK (ČÍST HNED)!!!!!!!!!!! !!!!!!!! UPOZORNĚNÍ ČLÁNEK (ČÍST HNED)!!!!!!!!!!! | 6. dubna 2008 v 11:37 | Reagovat

ZDRAVÍM VŠECHNY ZDE A HLAVNĚ TVŮRCE TOHOTO BLOGU A UPOZORŇUJI JE...NEBUDU TADY ROZTAHOVAT NĚJAKÝ PROBLÉMY, ALE TENTO BLOG JE NÁVOD TAK MAXIMÁLNĚ JAK SE DOSTAT POMOCÍ MAGIE NA AUTOBUSOVOU ZASTÁVKU.....NEPOUŽÍVEJTE A NEBERTE TO VÁŽNĚ, BUĎ SE VÁM DOSTANE NEPRAVDIVÝCH INFORMACÍ, NEBO VÁM TO UŠKODÍ, NEBO V NEJHORŠÍM S TOHO ZMAGOŘÍTE (ZMAGOŘÍTE JE NÓBL OZNAČENÍ PRO LIDI, KTEŘÍ OHLEDNĚ MAGIE SE NECHOVAJÍ NORMÁLNĚ, ALE POZOR....MAGIÁLNOST JE VLASTNĚ DRUH JISTÉ DEBILITY....ALE NENI MAGOR JAKO MAGOR :-))

NAPÍŠI VÁM NĚCO O ČERNÉ MAGII, CO JSEM SE NIKDE NEDOČETL, ANI SEM TO NEVYMYSLEL, ANI NIKDE NENAŠEL, PROSTĚ MI TO ŘÍKAL NĚKDO......NEBUDU UVÁDĚT...

MAGIE JE VĚC, KTERÁ JE O VYUŽÍVÁNÍ SIL, KTERÉ JSOU "SAMOTNÉ" PROSTĚ ENERGIE BEZ NIČEHO...ENERGII MÁTE TŘEBA V PADAJÍCÍM TĚLESU, ELEKTŘINĚ, ATD, ALE TAHLE PROSTĚ V NIČEM NENÍ....NĚKDE SE KONCENTRUJE, NEJSPÍŠ TAM, KDE SE VYTVÁŘÍ NĚČÍM NEBO NĚKÝM.

MAGIE BYLA VE STAROVĚKU, STŘEDOVĚKU, A HODNÉ MÁLO V NOVOVĚKU PRO LIDI NĚCO NORMÁLNÍHO....ALE PŘIŠO NÁBOŽENSTVÍ KŘESŤANSKÉ, NEBO JINÉ, KTERÉ OPOVRHOVALO TUTO MAGII, A VZNIKLO SLOVO "ČARODĚJNICTVÍ" LIDI, KTEŘÍ UMĚLI ČERNOU/BÍLOU MAGII, BYLI PROHLÁŠENI ZA ONÉ ČARODĚJE A BYLI UPALOVÁNI.....TÍM SE VYHLADILA POPULACE "ČARODĚJŮ", V TÉ DOBĚ KDY BYLA ČERNÁ MAGIE VE VELKÉM ROZMACHU, DĚDILI SE TYTO SCHOPNOSTI PO GENERACE, ZAPISOVALI SE VĚCI O ČERNÉ MAGII DO KNIH A TAK, ALE TO JINÉ NÁBOŽESNTVÍ ZLIKVIDOVALO...LIDÉ SE TAKOVÝCH TO ČARODĚJŮ BÁLI, POŘÁDALI SE HONY NA ČARODEJNICE, UPALOVALI SE, VŠECHNY JEJICH POMŮCKY, KNIHY, ATD. BYLY PÁLENY NEBO HÁZENY DO HLUBOKÝCH STUDNÍ PŘI OČIŠŤOVACÍCH RITUÁLECH. TAKŽE VLASTNĚ VŠECHNY MATERIÁLY O MAGII A TAK BYLI ZRUŠENY...NA MAGII SE ZAPOMĚLO A ZŮSTALI POUZE POVĚRY, NEBO NĚJAKÉ POCHYBNÉ INFORMACE O EXISTENCI MAGIE, NADPŘIROZENÝCH VĚCÍ A TAK. lIDI ZAPOMĚLI ŽE TO BYLO NĚCO NORMÁLNÍHO A UŽ TO PRO NĚ NENI NORMÁLNÍ, ALE JE TO NĚCO, CO JE NADPŘIROZENÉ, TAJEMNÉ A TAK.....A MAGIE SE ZAČÍNÁ ZNOVA ROZVÍJET, BUDOU SE PSÁT RŮZNÉ KNIHY, ALE POKUD BUDOU VZNIKAT TAKOVÉHLE POCHYBNÉ BLOGY, KTERÉ JSOU PLNÉ ŽVÁSTŮ, ZE KTERÝCH JAK KOUKAM JE PRAVDA JENOM O KAMENECH, BYLINKÁCH, A MOŽNÁ O OCHRANNÉM VÁČKU, KTERÝ JE DOST ROZŠÍŘENÝ. V ZÁPADNÍCH ČECHÁCH VE SLAVKOVSKÉM LESE ŽIJE ČLOVĚK, KTERÝ JE STROUSEDLÍK, MĚL TU PŘEDKY JEŠTĚ Z DOBY PŘEDHUSITSKÉ (PODLE MATRIK A BÁDÁNÍ V RODOKMENECH) TENTO ČLOVĚK ZDĚDIL JAKOUSI KNIHU NEBO SVAZEK, KTERÝ POJEDNÁVÁ O ČERNÉ MAGII, NÁVODECH, A TAK PODOBNĚ.(BYLO O TOM VYSÍLÁNO NA PRIMĚ V LEDNU ROKU 2004) JENŽE ZNÁTE TO...JE TO SAMOZŘEJMĚ RODINNÉ DĚDICTVÍ A JEŠTĚ K TOMU TAKOVÝHO RÁZU.....TAKŽE ŘEKL ŽE NÁM TO PROSTĚ NEUKÁŽE, A STEJNĚ BY TO BYL PROBLÉM PROTOŽE SVAZEK PRÝ VÁŽÍ 350 Kg. JE V MĚDĚNÝCH A OLOVĚNÝCH DESKÁCH A RYTINAMI, MÁ OCELOVÉ VÁZÁNÍ A JE UZAMČENA (BYLA UZAMČENA) ZÁMKY PRÝ KORODOVALI A ROZPADLY SE. TAKŽE MŮŽEME SI BÝT JISTI, ŽE JE UCHOVÁNO ASPOŇ NĚCO O PRAVÉ MAGII. TAKŽE TO BY ZATÍM BYLO VŠE, TAKÉ CHCI UPOZORNIT OSTATNÍ ČTENÁŘE, KTEŘÍ SI CHTĚJÍ ZAČÍT NĚCO Z MAGIÍ.....ZÁSADNĚ NEPOUŽÍVEJTE INTERNET JAKO NÁVOD, DNEŠNÍ ČLÁNKY JSOU FASCINUJÍCÍ, ALE ABSOLUTNĚ NEPRAVDIVÉ...A POKUD JE TAM NĚCO PRAVDIVÉHO, TAK JE TO NEBEZPEČNÉ, PROTOŽE JE TO PŘEVRÁCENÉ, ZGRADOVANÉ, ATD. TAKŽE ASI TAKHLE,NEHLEDĚ NA AMATERSKÝ RÁZ BLOGU, A JEŠTĚ S POČETNÝMI GRAMATICKÝMI CHYBAMI.

ZDRAVÍ J.K.

9 ......................POMOC...................... ......................POMOC...................... | 4. července 2008 v 9:01 | Reagovat

prosím vás potřebuju pomoct

!

chchi se naučit převtělování do osob

!

můj email= hello.black@email.cz

10 Kiara Kiara | 6. července 2008 v 1:01 | Reagovat

Pro J.K

Není žádná opravdová, černá nebo bílá magie. Magie je prostě jenom jedna, stejně jako tebou uváděná elektřina nění zlá nebo hodná... Magie je prostě magie a to k jakému účelu jí využiješ je jenom tvoje věc. Že byly včechny magické nauky zničeny během honu na čarodějnice? Myslím že čarodějnic bylo upáleno stejným dílem jako nevinných lidí, možná i míň. A že by nějaká tohle běsnění nepřežila nebo nepřežil se mi nechce věřit, ale budiž. Jenomže vědomosti se nemusejí předávat jen písmem, ale také slovem, takže proč by se nemohla zachovat ústní tradice do dnešních let? Dobře i kdyby, ne... Magie a čarodějnictví  neexistovaly jen v Evropě a Americe, ale také na kontinentech kde se žádný hon na čarodějnice nekonal, co hledat tam? A nakonec, stejně nevěřím na žádné pravé a falešné spisy. Pokud je magie tak přirozená jak řikáš, budu pevně věřit že jí nenajdu nikde jinde než v sobě.

11 Stepuliii Stepuliii | 22. února 2009 v 14:00 | Reagovat

Co je myšleno slovem zápar?

12 Stepuliii Stepuliii | 22. února 2009 v 14:02 | Reagovat

sůl, jako kuchyňská, nebo sůl do koupele?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama