Mandala

30. dubna 2006 v 13:43 |  KOUZLA2
Mandala

Budete potřebovat: Menší polodrahokamy (např. Křišťál,růženín, tygří oko, karneol...)

Postup:Mandala je jednak kresba pomáhající uvolnit zbytečné napětí, vyjádřit svou osobnost, ale také prostředkem k magii.Jde o sice jen o jiný postup, jak vyčistit svůj pokoj, ale je náročnější. Používáme tedy polodrahokamy. Používané polodrahokamy mohou být v počtu pěti, sedmi a devíti. Minimálně jeden z nich je křišťál, zbytek závisí na Vašich osobních preferencích.Je dobré použít i černé kameny, ale nezapomeňte je po použití důkladně vyčistit. Tyto kameny ( Mohly by být alespoň přibližně stejně velké) nabijeme svým vlastním způsobem.
Nejčastěji používaný - kameny položíme na dvě hodiny do osolené vody a posléze umyjeme pod tekoucí vodou. Vyčištěné potom necháme nabíjet několik hodin na slunci (Růženín na měsíci).
Zbytek je velmi jednoduchý. Kameny - nejlépe čerstvě nabité - položíme na stůl, nebo jinam, kde mohou několik hodin volně ležet, rozmístíme je do tvaru kruhu tak, aby jeden kámen(Ten největší,Váš oblíbený, nebo křišťál) ležel uprostřed. Skládejte je ve směru hodinových ručiček a při pokládání posledního kamene proneste následující: Uzavírám magický kruh a žádám tyto kameny, aby vyčistily dokonale tento pokoj.Ve chvíli přerušení kruhu bude pokoj dokonale vyčištěn! Kameny necháme volně ležet asi hodinu bez narušení obrazce.
Pochopitelně rozpojením obrazce je kouzlo hotovo, nejlépe je otevřít kruh posledním pokládaným kamenem.Čím více kamenů a čím lépe nabitých tím je účinek silnější. Sedm kamenů vyčistí velmi dobře i velký byt. Použité kameny je možno používat znovu.
prop.od Neph.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 JÁ. JÁ. | 23. února 2007 v 10:32 | Reagovat

To sme dělali ve škole...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama